Sadarbība

Mums ir svarīgi darboties kopā ar tuvākām un tālākām biedrībām, uzņēmumiem, tūrisma organizētājiem, lai veicinātu Dvietes pagasta atpazīstamību.

Šeit daži no sadarbības partneriem.

P. Sukatnieka "Apsītes"

Selekcionāra Paula Suktanieka dzimtas mājas "Apsītes" un piemiņas dārzs atrodas Dvietes pagastā. Selekcionārs selekcionējis tādas vīnogu šķirnes kā "Dvietes zilā", "Supaga", "Skuribe", "Zilga" u. c.
Vairāk

Mini zoo "Vidzemnieki"

Dvietes mini zoo "Vidzemnieki" piedāvā iepazīsties ar dažādiem dzīvniekiem un putniem.
Vairāk

Dvietes īstais lauku saldējums

Ģimenes uzņēmums, kas izveidots balstoties uz paaudžu paaudzēs iegūtām zināšanām par to, kā jāgaršo kvalitatīvam pienam. Visas saldējuma pagatavošanā nepieciešamās sastāvdaļas ir pārbaudītas, audzētas pašu saimniecībā.
Vairāk

Dvietes mednieku biedrība

Lieliska sadarbība ar vietējiem vīriem, kas palīdz mums lielākos darbos, kad nepieciešams spēks un meistara rokas.

Sēlijas Salas

Biedrība “Kopienu sadarbības tīkls “Sēlijas salas“” ir nevalstiskā organizācija, kas darbojas Sēlijas vēsturiskajā zemē un pārstāv Sēlijas kopienu intereses kā nacionālā, tā starptautiskā līmenī.
Vairāk

Ūdenszīmes

Biedrība "Ūdenszīmes" dibināta 2007. gadā, Kaldabruņā. Biedrība organizē aizraujošus pasākumus un darina skaitas lietas.

Vairāk

Ērberģes muiža

Vieta, kur arvien mājo barona fon Hāna, baroneses Marijas un Zilās dāmas gars. Lieliska vieta, kur sajust senatnīguma auru.

Vairāk

Amatniecības centrs "Rūme"

Amatniecības centrā "Rūme" pastāvīgi darbojas keramikas, kokapstrādes un tekstila apstrādes amatu meistari. Amatniecības centrs piedāvā meistarklases māksliniekiem un amatniekiem, radošās darbnīcas bērniem un pieaugušajiem.

Vairāk